eshop@albixon.cz Po-Pá: 6:30 – 15:00
Bazén a zastřešení jedna radost

ALBISTONE® - materiál budoucnosti

Když se rozhodnete udělat si radost a investovat do zapuštěného bazénu, chcete, aby vydržel v perfektním stavu co nejdéle. Kromě bazénů vypláštěných těžkou fólií nabízíme i zcela nový materiál, díky kterému bude váš bazén vypadat jako nový řadu let - materiál ALBISTONE®, dostupný ve dvou variantách jako klasický ALBISTONE® nebo ALBISTONE® G2.

Revoluční materiál od Albixonuskimmerový bazén - obdélník hranatý

Tento vysoce odolný materiál vyvinul náš tým technologů a otestovala řada různých laboratorních zkoušek. Povedlo se nám tak ve firmě Albixon vytvořit skvělý materiál, který je barevně stálý a jen tak nevybledne. Bazény ALBISTONE® jsou extrémně odolné proti poškození, takže jejich životnost je až neuvěřitelných 50 let.

ALBISTONE® přečká i řádění dětí

Bazény Albixon, na které byl ALBISTONE® použitý, jsou snem nejen všech dětí. Houževnatý materiál vydrží všechno jejich řádění a poskakování. Oproti běžnému polypropylenu je totiž ALBISTONE® minimálně pětkrát odolnější proti proražení. Poradí si i s UV zářením a teplotními extrémy. Můžete jej používat nepřetržitě v teplotním rozmezí od -40°C až do +70°C.

 

přelivový bazén - obdélníkBazén šetrný ke zdraví i životnímu prostředí

Skvělou vlastností materiálu ALBISTONE® je i jeho ekologičnost. Při výrobě nevznikají vůbec žádné škodlivé látky a i po dlouhém užívání je materiál za 100 % recyklovatelný. Potěší i alergiky a malé děti, je zdravotně nezávadný a certifikovaný pro pitnou vodu. Splňuje předpisy pro styk s potravinami nejen v ČR, ale i EU a USA.

Přelivový, nebo skimmerový? 

Chcete mít skvělý kvalitní bazén od Albixonu i vy? Bazény ALBISTONE® nabízíme přelivové nebo skimmerové. Záleží jen na tom, jestli svůj bazén Albixon budete chtít s přelivovou hranou nebo raději dáte přednost filtraci pomocí skimmeru. Oba druhy jsou vyráběny z desek a rolované pásoviny a díky spojování extrudovaným horkovzdušným svařováním je prasknutí ve spojích téměř nemožné.

Související články

frame-scrollup