Po–Pá 8.00–15.00 h
BAZENY.cz

Při pořízení vířivky máme na vědomí i náklady, které to obnáší. Termokryty jsou jednou z možnosti jak tyto si tyto finance můžeme radši ušetřit.

Termokryty na vířivky totiž slouží nejenom jako tepelná izolace, ale i jako ochrana vody proti znečištění, když není vířivka zrovna v provozu. Lze je využívat nejen v interiérech, ale i v případě venkovních vířivek. Termokryt snižuje náklady na ohřev teplé vody a v neposlední řadě chrání vířivku jak před nečistotami, které mohou padat na vodní hladinu, tak i proti UV záření. Termokryt těsně přiléhá k základnímu kabinetu a zabraňuje tak úniku tepla. K vyrovnání hladiny vody ve vířivce slouží přepadový žlábek.

Termokryty nabízené na trhu jsou vyrobeny z nejrůznějších materiálů. Nejčastěji bývají vyráběny z vysoce odolné koženky, další variantou jsou také termokryty vyrobené z odolné textilie s teflonovou úpravou. Všechny druhy nabízených termokrytů vynikají estetickým zpracováním a vybraný model jednoduše sladíte s okolním interiérem či exteriérem. Při venkovním využití vířivky zabraňuje termokryt znečištění vody (prach, mikročástečky, listí, pyl atd.) a jeho tvar zaručuje dokonalé stékání vody.

Každý termokryt k vířivce lze doplnit o zvedák, který Vám manipulaci s krytem usnadní. Video o vířivkách vám pomůže získat dodatečné informace.

Jak vybrat ten správný bazén?

Jak vybrat ten správný bazén?

Podívejte se na hlavní rozdíly mezi skimmerovým a přelivovým bazénem a zjistěte, jaké jsou přednosti našeho revolučního materiálu ALBISTONE®.

  • Autorizovaný e-shop
  • Výhodné akce
  • Většina produktů skladem
  • Rychlé doručení
  • Platba kartou
  • Více než 30 let zkušeností