Po–Pá 8.00–15.00 h
BAZENY.cz
Protiproud

Protiproud

Protiproud

Bazén pro Vás začíná být nuda? Oživte si koupání jednoduchým pomocníkem.

S novým revolučním protiproudovým systémem se stane váš bazén funkčním zařízením. Protiproud je estetický, jednoduchý, robustní, výkonný a cenově příznivý. Protiproud je patentovaný systém produkující ve vašem bazénu šumivý vodní proud. Vychutnejte si osvěžující pocit vodní masážní terapie. Výkonné nasávací a vstřikovací trysky vyrábějící protiproud promění váš bazén ve vířivou lázeň. Pomocí trysek je možné vzduchové a vodní proudění nasměrovat a regulovat dle přání. Produkuje obrovské množství bublinek bohatých na kyslík, které oživí a posílí vaše tělo. Přečtěte si prosím podrobně návod k obsluze, abyste mohli plně využít všech předností zařízení.

Toto protiproudé zařízení je vhodné pro všechny druhy bazénů. Pro bazény samonosné ALBISTONE, foliové nebo betonové se liší výbavou. Celé zařízení je kompletně dodáváno v kartonovém obalu. Zařízení slouží k protiproudému plavání a k vodní masážní terapii.

Komponenty

Vlastní tryska 40 mm (směrově nastavitelná), potřebná těsnění, část přisávání vzduchu, část s pneumatickým spínačem, potřebné potrubí a tvarovky, 2 ks kulové ventily, pumpa, elektropneumatický rozvaděč, krycí hadice.

Jak vybrat ten správný bazén?

Jak vybrat ten správný bazén?

Podívejte se na hlavní rozdíly mezi skimmerovým a přelivovým bazénem a zjistěte, jaké jsou přednosti našeho revolučního materiálu ALBISTONE®.

  • Autorizovaný e-shop
  • Výhodné akce
  • Většina produktů skladem
  • Rychlé doručení
  • Platba kartou
  • Více než 30 let zkušeností