Po–Pá 8.00–17.00 h
BAZENY.cz
Protiproud

Protiproud

Protiproud

Nechcete aby ve vašem bazénu byla nuda? Oživte si koupání jednoduchým pomocníkem.

S novým revolučním protiproudovým systémem se stane váš bazén funkčním zařízením. Protiproud je estetický, jednoduchý, robustní, výkonný a cenově příznivý. Protiproud je patentovaný systém produkující ve vašem bazénu šumivý vodní proud. Vychutnejte si osvěžující pocit vodní masážní terapie. Výkonné nasávací a vstřikovací trysky vyrábějící protiproud promění váš bazén ve vířivou lázeň. Pomocí trysek je možné vzduchové a vodní proudění nasměrovat a regulovat dle přání. Přečtěte si prosím podrobně návod k obsluze, abyste mohli plně využít všech předností zařízení.

Toto protiproudé zařízení je vhodné pro všechny druhy bazénů. Pro bazény z materiánu ALBISTONE, foliové nebo betonové se liší výbavou. Celé zařízení je kompletně dodáváno v kartonovém obalu nebo v případě objednání bazénu může být jeho součástí. Zařízení slouží k protiproudému plavání a k vodní masážní terapii.

Komponenty

Vlastní tryska 40 mm (směrově nastavitelná), potřebná těsnění, část přisávání vzduchu, část s pneumatickým spínačem, potřebné potrubí a tvarovky, 2 ks kulové ventily, pumpa, elektropneumatický rozvaděč, krycí hadice.

Jak vybrat ten správný bazén?

Jak vybrat ten správný bazén?

Podívejte se na hlavní rozdíly mezi skimmerovým a přelivovým bazénem a zjistěte, jaké jsou přednosti našeho revolučního materiálu ALBISTONE®.

  • Autorizovaný e-shop
  • Výhodné akce
  • Většina produktů skladem
  • Rychlé doručení
  • Platba kartou
  • Více než 30 let zkušeností