Po–Pá 8.00–17.00 h
BAZENY.cz

Mít svou vlastní vířivou vanu je snem mnoha lidí. Užívat si relax v bublinkách v soukromí je totiž úplně jiný zážitek, než navštívit vířivku na koupalištích nebo ve wellness centrech. Když už se ale rozhodnete pořídit si vlastní vířivku, musíte mít jasno v několika otázkách. Nemusíte hned řešit, jak budete pečovat o vodu, hlavní je se rozhodnout, jestli chcete mít svou vanu vevnitř nebo raději venku na terase nebo zahradě.

Vířivá vana v interiéru zajistí větší soukromí 

Nechcete, aby vás při odpočívání v domácí vířivce rušili sousedi? Chcete se naložit do bublinek a uzavřít se od okolního rámusu? Pak je pro vás naprosto ideální vířivka v interiéru, třeba v luxusní velké koupelně nebo přímo v domácích lázních. Kromě romantické představy musíte ale vzít v úvahu i praktická fakta. Jak budete svou vířivku stěhovat? Půjde to dveřmi? Je dostatečné odolný podklad, na který vířivku dáte? Stejně tak je důležité vyřešit i napouštění a vypouštění vody a dostatečné větrání. Domácí vířivá vana vám totiž podstatně zvýší vlhkost v místnosti a může tak způsobit třeba plísně nebo jiná poškození.

Venkovní vířivka vám dopřeje super zážitek i v zimě

Pokud nevyžadujete absolutní soukromí, venkovní celoroční vířivka je to pravé pro vás. Hlavní nevýhoda venkovních vířivek - závislost na počasí - se rychle může změnit na velké plus. Horká koupel v jemném dešti nebo prvním sněhu se jistě zařadí mezi vaše top zážitky. Až vás rozmary počasí omrzí, vždycky si můžete pořídit zastřešení venkovní vířivky.
Možná se bojíte zimy a nachlazení při přechodu z vany do domu. Horká koupel vás rozehřeje natolik, že až ze své zahradní vířivky vylezete, chlad nebude mít šanci. 

Při nákupu zahradní vířivky byste se měli soustředit i na její odolnost. Počasí se neustále mění a všechny vířivky na to nemusí být připravené. Ověřte si proto u svého prodejce, že vaše vybraná vířivka v klidu přečká nevyzpytatelné české zimy a vy nebudete muset řešit žádné nepříjemnosti, reklamace nebo rychle shánět náhradní díly.

Jak vybrat ten správný bazén?

Jak vybrat ten správný bazén?

Podívejte se na hlavní rozdíly mezi skimmerovým a přelivovým bazénem a zjistěte, jaké jsou přednosti našeho revolučního materiálu ALBISTONE®.

  • Autorizovaný e-shop
  • Výhodné akce
  • Většina produktů skladem
  • Rychlé doručení
  • Platba kartou
  • Více než 30 let zkušeností