Po–Pá 8.00–17.00 h
BAZENY.cz

Uvažujete nad pořízením vlastního bazénu? Pokud si nepotrpíte na nejnovější technologie, design a trendy, můžete si bazén, zastřešení nebo i vířivku pořídït v našem outletu. Získáte tak sice starší model z minulých sezón, ušetřit ale můžete opravdu nemalou částku. Svůj vysněný bazén si jednoduše vyberete i objednáte online na e-shopu a za pár týdnů už se můžete koupat.

Jak na výběr bazénu z outletu?

V sekci našeho e-shopu "Bazénový outlet" si vyberte kategorii produktu, který chete koupit. Přišli jste si pro nový bazén? Chcete koupit zastřešení, nebo byl vaším snem vždy bazén? Po prvním výběru se dostanete přímo do výpisu produktů, který můžete blíže specifikovat pomocí jednoduchého filtru. Pokud vybíráte bazén, tady zadáte  požadovanou délku a šířku bazénu, můžete si vybrat i mezi přelivovým a skimmerovým bazénem. Podle vašich požadavků si pak vyberte konkrétní jeden model,  kliknete na "Poptat" a vyplníte pár údajů. Tím nám dáte vědět, že o konkrétní produkt máte zájem a chcete nám pomoci vyprázdnit naše plné sklady.

Výhody a nevýhody bazénového outletu

Proč si pořídit bazén v outletu? Získáte kvalitní bazén, zastřešení nebo jiné výrobky za super ceny. nejde přitom o žádný bazar bazénů. Naše bazény jsou v prvotřídním stavu, zcela nové, jedná se jen o starší modely a produkty z našich mezinárodních výstav, které ale stále dokáží udělat na zahradě velkou parádu a dopřát vám to nejlepší pohodlí při zasloužené relaxaci.

Další výhodou je, že veškeré naše produkty se opravdu snadno montují. Zastřešení jsou dodávána formou skládačky se všemi návody, které jsou ke stavbě potřeba. Postavit zastřešení tak snadno zvládne opravdu každý. Se stavbou bazénu pak rádi pomůžou naši odborníci. Samozřejmě si od nás můžete nechat namontovat i bazénové zastřešení, volba je jen na vás. A jelikož nabízíme už konkrétní produkty s danými parametry a mírami, doprava je opravdu rychlá.

Mezi nevýhody bazénového outletu patří skutečnost, že nabídka obsahuje právě produkty z minulých sezón a mezinárodních výstav. Nenajdete zde tak obrovský výběr bazénů přesně podle těch nejaktuálnějších trendů, váš výběr je omezený. Stejně tak si zde už nemůžete zvolit velikost bazénu nebo zastřešení, v nabídce jsou dostupné jen konkrétní modely, a ty vám na míru už neupravíme.

Jak vybrat ten správný bazén?

Jak vybrat ten správný bazén?

Podívejte se na hlavní rozdíly mezi skimmerovým a přelivovým bazénem a zjistěte, jaké jsou přednosti našeho revolučního materiálu ALBISTONE®.

  • Autorizovaný e-shop
  • Výhodné akce
  • Většina produktů skladem
  • Rychlé doručení
  • Platba kartou
  • Více než 30 let zkušeností