Po–Pá 8.00–17.00 h
BAZENY.cz

Slunce svítí, je teplo, a váš bazén přesto zeje prázdnotou. Voda začíná chytat zelený odstín a nelibý odér. Ne vždy je na vině zanedbaná péče o bazén. Jako všechno na světě, i bazén může někdy člověka omrzet. Jako bazénoví specialisté známe řešení i pro tento problém.

Zábavu a nadšení do bazénu zaručeně vrátí vířivá masáž s protiproudem, vodní pólo s dětmi, bazénový mejdan s přáteli nebo romantické koupání v nočním osvětleném bazénu ve dvou! Ne, opravdu nemusíte kupovat nový bazén. Bohatě vám vystačí bazénové příslušenství, které zakoupíte za skvělé ceny v našem e-shopu bazeny.cz.

Zábava v bazénu

1. Dopřejte si vodní masáž i kondiční plavání ve vlastním bazénu

Že si v bazénu ani pořádně nezaplavete? Protiproudy vás rychle vyvedou z omylu! Toto zařízení vytváří umělý vodní proud, jehož intenzitu a směřování můžete zvyšovat, snižovat a jinak regulovat. Nejen že si díky němu naplno zaplavete i v menším bazénu, ale díky regulaci trysek si můžete užít blahodárnou hydro-masáž pro uvolnění svalů a zklidnění mysli. Protiproudy snadno nainstalujete na stěnu bazénu, aniž by byly esteticky na obtíž.

 2. Koupejte se od jara do podzimu

Koupaní je radost

Pokud vás letní čvachtání omrzelo, zkuste změnu – zahajte koupací sezónu třeba už v květnu a prodlužte si ji do října! Tepelné čerpadlo udrží vodu v bazénu teplou i mimo letní měsíce, takže výrazně prodlouží vaše vodní radovánky. Instalace čerpadla je snadná, jeho provoz energeticky a finančně nenákladný.

TIP: Zastřešení bazénu vám umožní skočit do vody ještě dříve a za jakéhokoli počasí! Nabízíme elegantní řešení zastřešení, která za hezkého počasí jednoduše stáhnete.


3. Je libo vodní pólo nebo plavání se žraloky?

V bazénu není nikdy nuda! A pokud byste náhodou nesouhlasili, vaše děti vás rychle přesvědčí o opaku. Stačí zavítat do naší sekce Zábava do vody a vybírat z desítek nafukovacích hraček do bazénu, které potěší nejen děti, ale i dospělé. Za pár korun pořídíte kvalitní nafukovací branky, sítě a míče pro vodní pólo a volejbal. Pro ty nejmenší máme připraveny retro hračky a moderních dětských hrdinů, v čele s Bleskem McQueenem či Frozen. A vodní zábava může vypuknout!

4. Party v bazénu i romantika ve dvou

Párty nebo romantika u bazénu?
Ani dospělí nepřijdou v našem e-shopu zkrátka. Co byste řekli na letní party přímo v bazénu s osvěžujícím drinkem či noční světelnou show? Anebo preferujete spíše romantický večer ve dvou?
V obou případech vám přijdou vhod naše plovoucí bary s držáky pro sklenice na drink a s poklopem pro udržení správné teploty nápojů. O jedinečnou atmosféru se postarají bazénová světla s krytkami, které prozáří vodu barvami. Připomínáme, že byste neměli zapomenout na zásady bezpečnosti ani na fakt, že jak světla, tak nafukovací pomůcky do bazénu pravidelně zlevňujeme, takže se vyplatí sledovat sekci Akce.

 

5. Udělejte si z bazénu fitness centrum

Aqua fitness je soubor pohybových cvičení ve vodě, která – podobně jako aerobik či jóga na suchu – zlepšují fyzičku a motoriku, efektivně napomáhají při redukci váhy a mají příznivý vliv na lidskou psychiku. Pro cvičení se využívá speciální náčiní, především vodní nudle, činky, posilovací kroužky a další pomůcky. Jak vypadá toto skvělé cvičení v praxi, si můžete prohlédnout třeba na tomto videu. Veškeré náčiní v různých barvách rovněž zakoupíte v našem e-shopu.

Jak vybrat ten správný bazén?

Jak vybrat ten správný bazén?

Podívejte se na hlavní rozdíly mezi skimmerovým a přelivovým bazénem a zjistěte, jaké jsou přednosti našeho revolučního materiálu ALBISTONE®.

  • Autorizovaný e-shop
  • Výhodné akce
  • Většina produktů skladem
  • Rychlé doručení
  • Platba kartou
  • Více než 30 let zkušeností