Po–Pá 8.00–15.00 h
BAZENY.cz

Bazény nám umožňují aktivní formu odpočinku, plavání výrazně zvyšuje naši fyzickou kondici, přispívá k podpoře a posílení svalstva a zároveň má vysokou efektivitu při snižování hmotnosti. Bazén je všestranně využitelným místem, které můžete kromě klasického plavání a dětských radovánek využít i jako místo pro vodní modifikace sportů jako volejbal, polo, házená apod. Je možno jej vybavit množstvím funkčních doplňků jako např. protiproudem, díky kterému se bazén promění v dokonalý tréninkový nástroj.

Vířivka nabízí naopak odpočinek jako takový, který je zaměřen na relaxaci v tonizujících bublinkách. To vše můžete podpořit hudbou z vestavného přehrávače, stylovým osvětlením podvodními reflektory, nebo příjemným zvukem vodní kaskády. Pobyt ve vířivce lze obohatit i aromaterapií, o jejíchž blahodárných účincích není pochyb. Vířivka Vám poskytuje relaxaci v soukromí, jejíž účinky oceníte především po těžkém a vyčerpávajícím dni. Efektivně odbourává stres a navozuje pocit uvolnění a pohody.

Vířivky i bazény poskytují spoustu možností pro mnohostranné využití a relaxaci. Každý si najde způsob, jak využít všech předností tohoto vybavení, které jsou ideálním a praktickým doplňkem interiérů i exteriérů. Zároveň se stávají moderním a nepostradatelným trendem dnešní doby.

Výdaje spojené s realizací Vaší soukromé relaxační zóny jsou srovnatelné s cenou zahraniční dovolené. Na rozdíl od dovolené si však budete mít možnost užívat výhody této investice mnohem častěji. Nehledě na to, že se jedná o investici dlouhodobého charakteru, jejíž náklady se Vám mnohokrát vrátí v radosti, kterou Vám bazén či vířivka přinese.

Jak vybrat ten správný bazén?

Jak vybrat ten správný bazén?

Podívejte se na hlavní rozdíly mezi skimmerovým a přelivovým bazénem a zjistěte, jaké jsou přednosti našeho revolučního materiálu ALBISTONE®.

  • Autorizovaný e-shop
  • Výhodné akce
  • Většina produktů skladem
  • Rychlé doručení
  • Platba kartou
  • Více než 30 let zkušeností