Po–Pá 8.00–15.00 h
BAZENY.cz
Bazénová chemie
Bazénová chemie je nepostradatelnou součástí údržby každého bazénu. Pomáhá s úpravou pH vody i s odstraněním nežádoucích bakterií a řas. Díky ní tak budete mít vodu v bazénu stále křišťálově čistou.
Bazénová chemie se dělí na několik druhů – každý z nich má jiné vlastnosti. Základním rozlišením je chlorová a bezchlorová chemie. Zdaleka nejoblíbenější je právě chlorová chemie, nejčastěji ve formě chlorových tablet. Alternativou, která se stává zejména v poslední době velmi oblíbenou, je bezchlorová chemie. Důvod je prostý, není tak agresivní. Vysoká dávka chloru totiž neprospívá lidské pokožce ani bazénovým součástem. Nejčastějším zástupcem bezchlorové chemie jsou kyslíkové tablety, které účinně čistí vodu, přitom však nezpůsobují podráždění pokožky nebo usazeniny na bazénovém příslušenství.


Chlorový granulát = Rychlé chlórování
Chlorový granulát slouží k šokovému zachlorování vody. Je vhodný v akutních případech zakalení vody či výskytu řas, stejně jako pro pravidelnou dezinfekci.

Chlórový granulát 1 kg

Rozměry: 1 x 1 m
Hloubka: 1,1 m
Rozměry: 10 cm
Výška: 1,11 cm
Barva:
 
Modrá
Cena: 368 Kč

Rychlorozpustný chlórový granulát 3 kg

Rozměry: 1 x 1 m
Hloubka: 1,1 m
Rozměry: 10 cm
Výška: 1,11 cm
Barva:
 
Modrá
Cena: 992 Kč

Chlorovací tablety = Dlouhodobé chlórování
Chlorové tablety jsou vhodné jak pro pravidelnou preventivní dezinfekci bazénu, tak v případě nutnosti eliminace řas či nečistot.
 
Bezchlórová chemie = Kyslíková chemie
Kyslíková chemie je na rozdíl od chlorové chemie šetrnější k lidské pokožce, nedráždí oči a sliznici. Navíc je bez zápachu.
Jak vybrat ten správný bazén?

Jak vybrat ten správný bazén?

Podívejte se na hlavní rozdíly mezi skimmerovým a přelivovým bazénem a zjistěte, jaké jsou přednosti našeho revolučního materiálu ALBISTONE®.

  • Autorizovaný e-shop
  • Výhodné akce
  • Většina produktů skladem
  • Rychlé doručení
  • Platba kartou
  • Více než 30 let zkušeností