Po–Pá 8.00–17.00 h
BAZENY.cz

Před výstavbou bazénu je potřeba se zamyslet nad tím, jaké bazénové vybavení si budete chtít pořídit. V tomto článku se dozvíte všechny informace ohledně veškerého bazénového vybavení.

 

Bazénové příslušenství

Protiproud

Vychutnejte si vodní masáž nebo kvalitní kondiční trénink. Výkonné nasávací a vstřikovací trysky vyrábějící protiproud promění váš bazén ve vířivou lázeň. Pomocí trysek je možné vzduchové a vodní proudění nasměrovat a regulovat dle přání.  

Tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadlo s pevným výkonem

Tepelné čerpadlo s pevným výkonem po zapnutí pracuje na plný výkon, dokud neohřeje vodu na požadovanou teplotu a poté se opakovaně vypíná a zapíná tak, aby se udržela požadovaná teplota vody. Výhodou těchto čerpadel je jejich nižší pořizovací cena. 

 
Invertorové tepelné čerpadlo

Invertorové tepelné čerpadlo používá kompresor s proměnnými otáčkami, které dokáže automaticky regulovat tak, aby co nejefektivněji udrželo zvolenou teplotu vody. To znamená, že po dosažení požadované teploty se nevypne, ale jen sníží otáčky a bude udržovat teplotu při nižší spotřebě elektrické energie. Invertorová tepelná čerpadla jsou také méně hlučná.

Solární sprcha

Solární sprcha je neodmyslitelnou součástí každé zahrady. Ohřívá vodu pomocí solární energie, čímž výrazně šetří vaše náklady. Další velkou předností je samotná hygiena vody, protože když se před každým koupáním osprchujete, dostane se do vody mnohem méně bakterií a nečistot. Většina solárních sprch je navíc velmi elegantně konstruovaná, a je tedy zároveň skvělým doplňkem na vaši zahradu.

 

Bazénové osvětlení

Bazénová světla nabízíme ve dvou variantách: LED a halogenová. Některá světla z naší nabídky mají navíc režim více barev, takže si můžete přepínat barvy podle sebe. Podvodní světla mohou být zabudovaná do stěn nebo u dna bazénu, případně do vstupních schůdků. 

 


V dalším článku vám poradíme, jak postupovat při výběru bazénu.   ČÍST VÍCE

 

Jak vybrat ten správný bazén?

Jak vybrat ten správný bazén?

Podívejte se na hlavní rozdíly mezi skimmerovým a přelivovým bazénem a zjistěte, jaké jsou přednosti našeho revolučního materiálu ALBISTONE®.

  • Autorizovaný e-shop
  • Výhodné akce
  • Většina produktů skladem
  • Rychlé doručení
  • Platba kartou
  • Více než 30 let zkušeností