Po–Pá 8.00–17.00 h
BAZENY.cz

Bazénové zastřešení se pomalu, ale jistě stává běžnou výbavou bazénů v Česku.

Důvody jsou jasné – prodloužení koupací sezóny na 9 měsíců v roce, teplejší voda o 6 až 8 stupňů, koupání bez hmyzu a nečistot, a tím i úspora výdajů na bazénovou chemii. Zastřešený bazén je navíc bezpečnější pro děti i domácí mazlíčky a díky elegantní konstrukci zkrášlí zahradu.

Typy zastřešení ALBIXON

Řada KLASIK a KLASIK CLEAR

Nabízí oblíbené, zavedené tvary v moderním hávu, který zapadne do každé zahrady. Nabízíme několik modelů lišících se rozměry a barvami, takže si snadno vyberete to pravé zastřešení pro váš bazén.

Řada DALLAS a DALLAS CLEAR

Uspokojí i náročnější zákazníky, kteří si potrpí na originální design s elegantními zaoblenými oblouky. Nabízí maximální komfort při plavání a stylový vzhled.

Nízké zastřešení, které nabízí nerušený estetický vzhled zahrady. V bazénu s teplou a čistou vodou se navíc můžete koupat bez ohledu na rozmary počasí. V nabídce také ve variantě se dvěma kolejnicemi či s jednou kolejnicí.

Řada SYDNEY

Ultra nízké zastřešení vyniká elegancí, kterou jinde nenajdete. Vyvinuli jsme ho ve spolupráci s návrháři z automobilového průmyslu. Nízký profil dodává bazénu luxusní vzhled.

Zastřešení, které nezná hranice. Inspirované tvarem vodní kapky je atypicky krásné a jedinečné. Díky své výšce je podchozí a můžete jím zakrýt i posezení poblíž bazénu. Můžete tak dovádět s dětmi nebo relaxovat bez jakéhokoli omezení. 

Řada MIAMI

Čistě zakázkové zastřešení, které vyhoví i těm nejnáročnějším zákazníkům. Vyberte si základní velikost a my s vámi probereme široké možnosti dekorů a barev konstrukce. Zastřešení jsme schopni přizpůsobit všem velikostem bazénů až do šířky 650 cm. 

ALBIXON BOX

Bazénové zastřešení

Díky ALBIXON BOX je zastřešení bazénu dostupnější a jeho montáž kratší než dříve.

Balíček obsahuje předmontovanou stavebnici – tj. profily modulů zastřešení, polykarbonátovou výplň, koleje, spojovací a kotvicí příslušenství, nýtovací kleště – to vše s přehledným obrázkovým manuálem. Smontování zabere 2 až 5 hodin, podle počtu lidí. Pokud si na montáž zastřešení sami netroufáte, k dispozici jsou vám naši bazénoví specialisté.

Rozměry a výška

Vnější délka zastřešení by měla být minimálně o 10 cm delší než vnější délka bazénu. Stejně tak musí šířka minimálně o 10 cm přesahovat vnější rozměry bazénu. Maximální tolerance rovinnosti by neměla překročit hodnotu +/- 2 mm na 1 m délky, jinak hrozí omezení plynulosti posuvu. Vyšší zastřešení nabízí více komfortu – můžete v něm vzpřímeně stát a chodit, což přijde vhod (nejen) v chladnějším počasí. Dejte však pozor, aby zastřešení nenarušovalo estetický ráz zahrady a nepřekáželo ve výhledu.

 

Typ výplně

Polykarbonátová výplň

Zastřešení vyrábíme z polykarbonátu, jenž mu propůjčuje nadstandardní kvalitu a dlouhou životnost.

Tzv. dutinková výplň má (oproti výplni plné) mnoho výhod. Jde o cenově výhodnější řešení. Voda se rychleji ohřeje a déle si udrží optimální teplotu. Materiál se jen tak nepoškodí, případné rýhy a odřeniny nejdou vidět. Vybírat můžete z mnoha barev.

Kolejnice a kolečka

Posuvná zastřešení bazénu jsou vybavena kolejnicemi s plastovými kolečky. Nabízíme tzv. pochozí kolejnice s ergonomickou úpravou pro snadné přecházení bez rizika zakopnutí a úrazu. U každého modelu lze prodloužit délku kolejnice. Zastřešení tak budete moci posouvat po celé délce, což výrazně usnadní koupání a údržbu. Vybírat můžete opět z mnoha modelů prodloužení kolejí.

 
V dalším článku vám povíme, jak správně čistit desky zastřešení.
Jak vybrat ten správný bazén?

Jak vybrat ten správný bazén?

Podívejte se na hlavní rozdíly mezi skimmerovým a přelivovým bazénem a zjistěte, jaké jsou přednosti našeho revolučního materiálu ALBISTONE®.

  • Autorizovaný e-shop
  • Výhodné akce
  • Většina produktů skladem
  • Rychlé doručení
  • Platba kartou
  • Více než 30 let zkušeností