Po–Pá 8.00–15.00 h
BAZENY.cz

Bazénové schody jsou neodmyslitelnou součástí bazénu, jelikož umožňují jednoduchý vstup do bazénu. V ALBIXONU máte na výběr z mnoha variant. Naše schody jsou mnohem pohodlnější než klasické nerezové schůdky. Na zimu je nemusíte dávat pryč, velikou výhodou je také protiskluzová úprava. Na povrchu schodů jsou vyhotoveny drážky, které společně s umístěním trysek v bazénu pomáhají celkové cirkulaci vody pod schody. Voda se stále vyměňuje a filtruje, a bazén tak zůstává stále čistý. Péče o tyto schody navíc není náročná. Pro čištění Vám postačí klasický ruční bazénový vysavač. Podle zvolené hloubky bazénu pak nabízíme schodiště s různým počtem stupňů. Schody vyrábíme z kvalitního materiálu ALBISTONE, stejně jako naše bazény. Číst více o materiálu

Přelivový bazén se zastřešením SYDNEY

 

Typy schodů

Rovné přes roh

Velice populárním typem jsou rovné schody přes roh. Jejich výhodou je možnost umístění do pravé nebo levé části bazénu. Svým tvarem a pozicí proti tryskám vytvářejí efektivní proudění vody, a tím zajišťují rychlejší výměnu vody v bazénu. Takto umístěné schody značně šetří spotřebu energie. Jsou také vhodnou variantou v kombinaci s bazénovým zastřešením s bočním vstupem, díky němuž se budete moci koupat i se zataženou střechou.

Schody rovné přes roh

Výhody:

✓ Možnost umístění na levou i pravou stranu bazénu
✓ Elegantní design
✓ Lepší cirkulace vody v bazénu
✓ Ideální v kombinaci se zastřešením s bočním vstupem


X- AIR

Typ schodů X-AIR je nabízen ve dvou provedeních, a to ve variantě s lavicí nebo bez. Obě varianty jsou vyrobeny z pevného materiálu ALBISTONE. Schody jsou umístěny v rohu bazénu, takže umožňují vstup do bazénu se zastřešením s bočním vstupem. Varianta s lavicí je populární hlavně kvůli odpočinkovému posezení.

Schody X-air

Výhody:

✓ Elegantní design
✓ Varianta s lavicí nabízí odpočinkové posezení
✓ Výborná výměna vody pod schody
✓ Ideální v kombinaci se zastřešením s bočním vstupem


Obdélníkové v rohu 

Varianta plných obdélníkových schodů se nachází v rohu bazénu, kdy je lze umístit na levou i pravou stranu. Schody jsou opatřeny drážkami, které slouží pro správnou výměnu vody pod schody. Svým rozměrem se jedná o prostorově úsporné řešení, proto je možné využít větší plochu bazénu pro plavání.

Schody obdélníkové v rohu

Výhody:

✓ Varianta umístění na levé i pravé straně
✓ Prostorově úsporné řešení
✓ Drážky pro lepší cirkulaci vody pod schody

Aero

Alternativní a odlehčenou variantou pro obdélníkové schody v rohu je typ schodů Aero. Moderní design a jednoduchost provedení dává bazénu prostor vyniknout v každé zahradě. Další výhodou je snadné čištění prostoru pod schody.

Výhody:

✓ Varianta umístění na levé i pravé straně
✓ Prostorově úsporné řešení
✓ Výborná výměna vody pod schody
Schody Aero


Obdélníkové

Obdélníkové schody dodají vašemu bazénu nádech luxusu. Pro správnou výměnu vody pod schody slouží speciální drážky. Díky umístění schodů přes celou šíři bazénu je vstup pozvolný a bezpečný.  

Schody obdélníkové po celé délce bazénu

Výhody:

✓ Pozvolný vstup do bazénu
✓ Drážky pro lepší cirkulaci vody pod schody
✓ Zakázkové řešení

Všechny zmíněné varianty jsme schopni nabídnout do přelivových i skimmerových bazénů v modrém či bílém provedení.

Jak vybrat ten správný bazén?

Jak vybrat ten správný bazén?

Podívejte se na hlavní rozdíly mezi skimmerovým a přelivovým bazénem a zjistěte, jaké jsou přednosti našeho revolučního materiálu ALBISTONE®.

  • Autorizovaný e-shop
  • Výhodné akce
  • Většina produktů skladem
  • Rychlé doručení
  • Platba kartou
  • Více než 30 let zkušeností