Po–Pá 8.00–15.00 h
BAZENY.cz

Neodmyslitelnou a důležitou součástí bazénu jsou bazénové schody, jelikož umožňují jednoduchý vstup do Vašeho bazénu. V Albixonu máte na výběr z mnoha variant, které Vás mohou oslovit svým tvarem a funkčností. Jsou mnohem pohodlnější než klasické nerezové schůdky, schody nemusíte na zimu dávat pryč a velikou výhodou je také protiskluzová úprava, která brání uklouznutí. Do schodů jsou vyhotoveny drážky, které společně s umístěním trysek v bazénů pomáhají celkové cirkulaci vody pod schody. Voda je tak stále vyměňována a filtrována, a bazén tak zůstane stále čistý. Péče o tyto schody je nenáročná. Stačí Vám k tomu klasický ruční bazénový vysavač. Podle zvolené hloubky bazénu pak nabízíme schodiště s různým počtem stupňů. Používáme totožný materiál jako na bazény a to ALBISTONE.
Číst více o materiálu

Přelivový bazén se zastřešením SYDNEY

 

Typy schodů

Rovné přes roh

Velice populárním typem jsou rovné schody přes roh. Výhodou těchto schodů je možnost umístění do pravé nebo levé části bazénu. Svým tvarem a pozicí proti tryskám vytvářejí efektivní proudění vody, a tím zajišťují rychlejší výměnu vody v bazénu. Právě takto umístěné schody značně šetří spotřebu energie a čas filtrace. Dále jsou vhodnou variantou v kombinaci s bazénovým zastřešením s bočním vstupem, díky němuž se budete moci koupat i se zataženou střechou.

Schody rovné přes roh

Výhody:

Možnost umístění na levou i pravou stranu bazénu
Elegantní design
Lepší cirkulace vody v bazénu
Ideální v kombinaci se zastřešením s bočním vstupem


X- AIR

Typ schodů X-Air je nabízen ve dvou provedeních, a to ve variantě s lavicí nebo bez. Obě tyto varianty jsou vyrobeny pevného materiálu ALBISTONE. Schody jsou umístěné v rohu bazénu, takže umožňují vstup do bazénu se zastřešením s bočním vstupem. Varianta s lavicí je populární hlavně kvůli odpočinkovému posezení.

Schody X-air

Výhody:

Elegantní design
Varianta s lavicí nabízí odpočinkové posezení
Výborná výměna vody pod schody
Ideální v kombinaci se zastřešením s bočním vstupem


Obdélníkové v rohu 

Varianta plných obdélníkových schodů se nachází v rohu bazénu, kdy je lze umístit na levou i pravou stranu. Schody jsou opatřeny drážkami, které slouží pro správnou výměnu vody pod schody. Svým rozměrem se jedná o prostorově úsporné řešení, proto je tedy možné využít větší plochu bazénu pro plavání.

Schody obdélníkové v rohu

Výhody:

Varianta umístění na levé i pravé straně
Prostorově úsporné řešení
Drážky pro lepší cirkulaci vody pod schody

Aero

Alternativní a odlehčenou variantou pro obdélníkové schody v rohu, je typ schodů Aero. Moderní design a jednoduchost provedení dává bazénu prostor vyniknout v každé zahradě. Další výhodou je poté snadné čištění prostoru pod schody.

Výhody:

Varianta umístění na levé i pravé straně
Prostorově úsporné řešení
Výborná výměna vody pod schody
Schody Aero


Obdélníkové

Obdélníkové schody přes celou šíři dodávají bazénu nádech luxusu. Schody jsou opatřeny drážkami, které slouží pro správnou výměnu vody pod schody. Pro své umístění přes celou šíři vytváří pozvolný a bezpečný vstup do bazénu.  

Schody obdélníkové po celé délce bazénu

Výhody:

Pozvolný vstup do bazénu
Drážky pro lepší cirkulaci vody pod schody
Zakázkové řešení

Všechny zmíněné varianty jsme schopni nabídnout do přelivových i skimmerových bazénů v modrém či bílém provedení.

Jak vybrat ten správný bazén?

Jak vybrat ten správný bazén?

Podívejte se na hlavní rozdíly mezi skimmerovým a přelivovým bazénem a zjistěte, jaké jsou přednosti našeho revolučního materiálu ALBISTONE®.

  • Autorizovaný e-shop
  • Výhodné akce
  • Většina produktů skladem
  • Rychlé doručení
  • Platba kartou
  • Více než 30 let zkušeností