Po–Pá 8.00–17.00 h
BAZENY.cz

Bazénové schodiště nám zaručuje nejen pohodlný vstup do vody, ale také výrazně ovlivňuje celkový vzhled bazénu. U plastových bazénů se zhotovují prefabrikované ze skelných laminátů nebo PVC, u betonových bazénů z betonu. Nevýhodou bazénového schodiště je jeho velikost. Schodiště může mít různý tvar i velikost, šířka a výška jednotlivých schodů je závislá na rozměrových možnostech bazénu. Obvykle bývá situováno uvnitř bazénu, na kratší straně, nebo v rohu bazénu.

Bazénové schůdky 

Používají se pro bazény menších rozměrů a montované bazény. Vyrábí se z kvalitní nerezové oceli nebo z plastových materiálů v mnoha variantách. Mohou sloužit i jako armaturní prostor pro trysky, nebo pro umístění zabudovaného osvětlení.

Žebříky se využívají u menších bazénů, nebo tam, kde je hlubší voda. Nejsou tak pohodlné, ale jejich hlavní předností je, že neubírají prostor v bazénu. Žebříky musí být pevné, tvarově zapadat do bazénu a být lehce vyjímatelné (většinou je možné je na zimu demontovat). Vyrábí se převážně z nerezových materiálů.

Z bezpečnostních důvodů jsou bazénová schodiště i žebříky opatřovány zábradlím a držadly. Zřizují se zpravidla po obou stranách z nejrůznějších kovových i nekovových materiálů.

Jak vybrat ten správný bazén?

Jak vybrat ten správný bazén?

Podívejte se na hlavní rozdíly mezi skimmerovým a přelivovým bazénem a zjistěte, jaké jsou přednosti našeho revolučního materiálu ALBISTONE®.

  • Autorizovaný e-shop
  • Výhodné akce
  • Většina produktů skladem
  • Rychlé doručení
  • Platba kartou
  • Více než 30 let zkušeností