Po–Pá 8.00–15.00 h
BAZENY.cz
Když se rozhodnete udělat si radost a investovat do zapuštěného bazénu, chcete, aby vydržel v perfektním stavu co nejdéle. Kromě bazénů vypláštěných těžkou fólií nabízíme i zcela nový materiál, díky kterému bude váš bazén vypadat jako nový řadu let - materiál ALBISTONE®, dostupný ve dvou variantách jako klasický ALBISTONE® nebo ALBISTONE® G2.


Revoluční materiál od Albixonu

Tento vysoce odolný materiál vyvinul tým technologů a otestovala řada různých laboratorních zkoušek. Povedlo se tak ve firmě ALBIXON vytvořit skvělý materiál, který je barevně stálý a jen tak nevybledne. Bazény ALBISTONE® jsou extrémně odolné proti poškození, takže se vyznačují dlouhou živostností.

Materiál Albistone

ALBISTONE® Houževnatý materiál přečká i řádění dětí

Bazény ALBIXON, na které byl ALBISTONE® použitý, jsou snem každé věkové generace. Houževnatý materiál vydrží všechno dětské řádění a poskakování. Oproti běžnému polypropylenu je totiž ALBISTONE® minimálně pětkrát odolnější proti proražení. Poradí si i s UV zářením a je mrazuvzdorný materiál s výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi. Můžete jej používat nepřetržitě v teplotním rozmezí od -40°C až do +70°C.


Bazén šetrný ke zdraví i životnímu prostředí

Skvělou vlastností materiálu ALBISTONE® je i jeho ekologičnost. Při výrobě nevznikají vůbec žádné škodlivé látky a i po dlouhém užívání je materiál za 100 % recyklovatelný. Potěší i alergiky a malé děti, tím že je zdravotně nezávadný a certifikovaný pro pitnou vodu. Splňuje předpisy pro styk s potravinami nejen v ČR, ale i EU a USA.


Přelivový, nebo skimmerový? 

Chcete mít skvělý kvalitní bazén od ALBIXONU i vy? Bazény ALBISTONE® nabízíme přelivové nebo skimmerové. Záleží jen na tom, jestli svůj bazén ALBIXON budete chtít s přelivovou hranou nebo raději dáte přednost filtraci vody pomocí skimmeru. Oba druhy jsou vyráběny z desek a rolované pásoviny a díky spojování extrudovaným horkovzdušným svařováním je prasknutí ve spojích téměř nemožné.
 
přelivový bazén
Skimmerový bazén


Hlavní výhody materiálnu  ALBISTONE®

 • Materiál ALBISTONE® se vyznačuje především vysokou barevnou stálostí
 • Materiál ALBISTONE® se vyznačuje vysokou odolností vůči UV záření
 • Materiál ALBISTONE® má minimálně 5x vyšší odolnost proti proražení
 • Materiál ALBISTONE® je zdravotně nezávadný
 • Materiál ALBISTONE® 100% recyklovatelný a při výrobě nevznikají žádné škodlivé látky
Jak vybrat ten správný bazén?

Jak vybrat ten správný bazén?

Podívejte se na hlavní rozdíly mezi skimmerovým a přelivovým bazénem a zjistěte, jaké jsou přednosti našeho revolučního materiálu ALBISTONE®.

 • Autorizovaný e-shop
 • Výhodné akce
 • Většina produktů skladem
 • Rychlé doručení
 • Platba kartou
 • Více než 30 let zkušeností