Po–Pá 8.00–15.00 h
BAZENY.cz

Vířivka je synonymum pro relax. Zaslouženou chvilku odpočinku si můžeme ještě více užít s několika doplňky.

Příslušenství vířivek 

Sem můžeme zahrnout například speciální sady doplňkových trysek (jejich pořízení doporučujeme již při nákupu vířivky), které jsou vyvinuty pro určité partie těla (záda, nohy, ruce, chodidla atd.), podvodní reflektory či vestavěné LED osvětlení. Ve vířivce můžete také sledovat svůj oblíbený program nebo film díky výsuvné LCD obrazovce a přídavnému DVD přehrávači.

Dalšími doplňkovými systémy, které mohou obohatit Vaši domácí hydromasážní koupel, jsou osvědčené procesy aromaterapie, chromoterapie a muzikoterapie.

Metoda aromaterapie 

Spočívá ve využití aktivní vonné látky, která pozitivně ovlivňuje funkce organismu, krevní tlak, navozuje pocit osvěžení nebo zahřátí, zmírňuje bolesti hlavy, uklidňuje a povzbuzuje mysl. Hydromasáž s aromaterapií je častou kombinací k docílení celkového klidu a pohody.

Není žádnou novinkou, že barvy ovlivňují náladu a rozpoložení člověka. A právě z tohoto zjištění vychází metoda chromoterapie. Ta využívá pro posílení organismu a zklidnění těla i mysli barevná světla. Působení jednotlivých barev barevného spektra a jejich kombinací na lidskou psychiku umocňuje relaxační účinek hydromasáže.

Voda podporuje také přenos hudebních vibrací – jedná se o tzv. muzikoterapii. Od těchto terapií se odvíjejí nejpoužívanější programy, k nimž patří zejména relaxační, tonizující, osvěžující a anticelulitické programy.

Těmito doplňkovými systémy můžete ještě více umocnit prožitek z koupání ve Vaší vířivce, a podpořit tak pocit klidu, odpočinku a pohody.

Video s užitečnými informacemi o vířivkách vám pomůže získat dodatečné informace

Jak vybrat ten správný bazén?

Jak vybrat ten správný bazén?

Podívejte se na hlavní rozdíly mezi skimmerovým a přelivovým bazénem a zjistěte, jaké jsou přednosti našeho revolučního materiálu ALBISTONE®.

  • Autorizovaný e-shop
  • Výhodné akce
  • Většina produktů skladem
  • Rychlé doručení
  • Platba kartou
  • Více než 30 let zkušeností