Po–Pá 8.00–15.00 h
BAZENY.cz
Když si chcete pořídit bazén, stojí před vámi hned několik rozhodnutí. Kde bude bazén stát? Kolik do něj chcete investovat? Jak bude bazén velký? A budete mít bazén zapuštěný nebo nadzemní? Všechny tyto faktory je nutné zvážit patřičně dlouho dopředu. Níže si rozebereme tyto typy bazénů. 
 

Zapuštěný bazén

Největší výhodou zapuštěných bazénů je dlouhá životnost a jejich moderní designMáte malé děti? Zapuštěný bazén je pro vás vhodnější, protože tento typ bazénu děti jen tak nerozbijí. Oproti nadzemnímu bazénu vám zhodnotí nemovitost a perfektně splyne s vaší zahradou.  Jedná se tak o elegantní řešení s rozměry na míru. Zapuštěný bazén si také můžete doplnit o designové zastřešení, které vám uchová vodu v čistotě a příjemné teplotě. Můžete si k němu pořídit škálu příslušenství.

+ Dlouholetá životnost
+ Zhodnotí vaši nemovitost
+ Design
+ Vysoká odolnost
+ Jednodušší údržba
+ Větší možnost příslušenství
 

Přelivový bazén
 

Nadzemní bazén


U nadzemních bazénů se musíte v první řadě smířit s nižší hloubkou vody. Jedná se spíše o ochlazovací bazének a místo, kde se vyřádí vaše děti. Nevýhodou je, že děti tento typ bazénu mohou jednoduše rozbít, díky své konstrukci. Kromě nižší hloubky mají nadzemní bazény také menší výběr velikostí a nepěkný design. Nemůžete si bazén objednat na míru, dle svého přání. Z hlediska životnosti se jedná o spotřební zboží, které vám poslouží nanejvýš několik sezón. Nadzemní bazén nesplyne s vaší zahradou a bude vám kazit výhled.

Nadzemní bazén

 

- Kratší životnost
- Nesplyne s okolním terénem
Nižší odolnost materiálu a konstrukce
- Menší výběr příslušenství
- Náročnější údržba

 

V dalším článku vám pomůžeme se správným výběrem bazénu.
Jak vybrat ten správný bazén?

Jak vybrat ten správný bazén?

Podívejte se na hlavní rozdíly mezi skimmerovým a přelivovým bazénem a zjistěte, jaké jsou přednosti našeho revolučního materiálu ALBISTONE®.

  • Autorizovaný e-shop
  • Výhodné akce
  • Většina produktů skladem
  • Rychlé doručení
  • Platba kartou
  • Více než 30 let zkušeností