eshop@albixon.cz Po-Pá: 6:30 – 15:00
Bazén a zastřešení jedna radost

Zařiďte si lázně u sebe doma

 

Bazény nám umožňují aktivní formu odpočinku, plavání výrazně zvyšuje naši fyzickou kondici, přispívá k podpoře a posílení svalstva a zároveň má vysokou efektivitu při snižování hmotnosti. Bazén je všestranně využitelným místem, které můžete kromě klasického plavání a dětských radovánek voda ve vířivcevyužít i jako místo pro vodní modifikace sportů jako volejbal, polo, házená apod. Je možno jej vybavit množstvím funkčních doplňků jako např. protiproudem, díky kterému se bazén promění v dokonalý tréninkový nástroj.

Vířivka nabízí naopak odpočinek jako takový, který je zaměřen na relaxaci v tonizujících bublinkách. To vše můžete podpořit hudbou z vestavného přehrávače, stylovým osvětlením podvodními reflektory, nebo příjemným zvukem vodní kaskády. Pobyt ve vířivce lze obohatit i aromaterapií, o jejíchž blahodárných účincích není pochyb. Vířivka Vám poskytuje relaxaci v soukromí, jejíž účinky oceníte především po těžkém a vyčerpávajícím dni. Efektivně odbourává stres a navozuje pocit uvolnění a pohody.

Vířivky i bazény poskytují spoustu možností pro mnohostranné využití a relaxaci. Každý si najde způsob, jak využít všech předností tohoto vybavení, které jsou ideálním a praktickým doplňkem interiérů i exteriérů. Zároveň se stávají moderním a nepostradatelným trendem dnešní doby.

Výdaje spojené s realizací Vaší soukromé relaxační zóny jsou srovnatelné s cenou zahraniční dovolené. Na rozdíl od dovolené si však budete mít možnost užívat výhody této investice mnohem častěji. Nehledě na to, že se jedná o investici dlouhodobého charakteru, jejíž náklady se Vám mnohokrát vrátí v radosti, kterou Vám bazén či vířivka přinese.

 

frame-scrollup