eshop@albixon.cz Po-Pá: 6:30 – 15:00
Bazén a zastřešení jedna radost
3 278 kusů prodáno jen 2 kusů zbývá
3 kroky k vlastnímu koupání Proč právě outlet
1. CO HLEDÁTE?2. VAŠE PŘEDSTAVY?3. HOTOVO

Více info

 

Bazénový OUTLET Vám konečně splní sny o vlastním bazénu či bazénovém zastřešení.

Nepotrpíte si na poslední trendy a hity sezóny? Tak to je skvělé, nabízíme totiž výprodej posledních kusů našich modelů z minulých let za bezkonkurenční ceny. Sleva až 70 % se vztahuje pouze na nákup outletových bazénů skladem. Produkty uvedené zde: https://www.bazeny.cz/outlet/bazeny#detail-stranky

Výprodej posledních kusů

Jedná se o modely zastřešení a bazénů z předchozích let, většinou jen s drobnými vadami. Ve většině případů se jedná o poslední kusy, poptáním produktu se kvůli velkému zájmu produkt rezervuje na 48 hodin. Po uplynutí této doby se produkt vrací do prodeje.

Potřebujeme uvolnit skladové prostory pro nové modely roku 2021, z toho důvodu jsme se rozhodli pro totální výprodej bazénů a zastřešení za nízké ceny.

Totální výprodej bazénů a zastřešení

Veškeré naše bazény i zastřešení jsou kontrolovány oddělením kvality, všechny případné závady i reálný stav máme nafocený a popsaný.Veškeré technické specifikace vč. výbavy jsou uvedeny u konkrétního produktu. Některé z produktů jsou se závadou. Konkrétní závady či nedostatky jsou vypsány u produktu, mohou být doplněny obchodním zástupcem, který všechny závady zapíše do kupní smlouvy. Všechny tyto závady jsou vyloučeny z případných reklamací. Neváhejte nás kontaktovat. 

 

Ceny jsou bez dopravy, montáže a nejsou zde zahrnuty stavební a výkopové práce, které si každý zákazník zajišťuje individuálně.

 

 

Věříme, že si vyberete! Léto se rychle blíží, takže nezapomeňte – kdo dřív přijde, ten dřív plave!

 

Outlet bazény Outlet bazény
frame-scrollup