Bazén a zastřešení jedna radost
3 128 kusů prodáno jen 86 kusů zbývá
1. CO HLEDÁTE?2. VAŠE PŘEDSTAVY?3. HOTOVO
Bazény
Bazén QBIG přeliv 300x800x150 obdélník (LM-B191)
-50%

Bazén QBIG přeliv 300x800x150 obdélník (LM-B191)

Křišťálová hladina až k samotnému okraji bazénu. Luxusní bazén, který si můžete dovolit. Díky dobře promyšlené kombinaci oblíbených samonosných bazénů ALBISTONE® s přelivovou hranou vznikl unikátní typ přelivového bazénu, který nepotřebuje vyrovnávací nádrže, a přesto zaručuje perfektní cirkulaci a filtraci vody. VÝHODY: - elegantní zaoblená přelivová hrana zaručující bezpečnější koupání - efektivní čištění vody - okamžitý odvod znečištěné povrchové vody - čistý design se přirozeně začlení do prostoru zahrady - hladina vody až po okraj bazénu Veškeré fotografie a vyobrazení jsou ilustrační. Chyby vyhrazeny. Nabídka platí pouze do vyprodání zásob.

Cena s DPH: 170 300
Cena bez DPH: 140 744
Původní cena: 340 473
dostupnost: skladem
kód: LM-B191
Zobrazit filtr Skrýt filtr

Křišťálová hladina až k samotnému okraji bazénu. Luxusní bazén, který si můžete dovolit. Díky dobře promyšlené kombinaci oblíbených samonosných bazénů ALBISTONE® s přelivovou hranou vznikl unikátní typ přelivového bazénu, který nepotřebuje vyrovnávací nádrže, a přesto zaručuje perfektní cirkulaci a filtraci vody. VÝHODY: - elegantní zaoblená přelivová hrana zaručující bezpečnější koupání - efektivní čištění vody

- okamžitý odvod znečištěné povrchové vody - čistý design se přirozeně začlení do prostoru zahrady - hladina vody až po okraj bazénu Veškeré fotografie a vyobrazení jsou ilustrační. Chyby vyhrazeny. Nabídka platí pouze do vyprodání zásob.

Generace: QBIG 
Tvar:  Hranatý
Rozměr: 300 x 800 cm
Hloubka: 150 cm
Materiál: ALBISTONE
   
Barva: sv. modrá
Umístění schodů: vlevo
Příprava na protiproud: ano
Světlo: ano
Trysky: ano
Rozváděč: není součástí balení
Filtrace: není součástí balení
Úprava vody: není součástí balení
Vady: mírná degradace polystyrenu, mírná deformace stěn a dna

Dotaz na produkt

 
Beru na vědomí zpracování osobních údajů.
* povinné položky
frame-scrollup