eshop@albixon.cz Po-Pá: 7:30 – 16:00
Bazén a zastřešení jedna radost
3 160 kusů prodáno jen 91 kusů zbývá
1. CO HLEDÁTE?2. VAŠE PŘEDSTAVY?3. HOTOVO
Bazény
ALBISTONE QBIG Plus (v02) skimmer 4x8x1,5, schody vlevo, bez masky protiproudu - SV. MODRÝ
Nové zboží
-32%

ALBISTONE QBIG Plus (v02) skimmer 4x8x1,5, schody vlevo, bez masky protiproudu - SV. MODRÝ

Skimmerový bazén QBIG - ta pravá volba pro vás! Produkt bez vad, okamžité dodání. 

Cena s DPH: 172 900
Cena bez DPH: 142 893
Původní cena: 254 251
dostupnost: skladem
kód: 3B10-05-001A
Zobrazit filtr Skrýt filtr

Už vás nebaví trávit prosluněné letní dny mezi cizími lidmi na veřejných koupalištích? Toužíte po vlastním bazénu, který vám zajistí soukromí a nefalšovanou prázdninovou pohodu pár kroků od vašeho domu? V tom případě není nic jednoduššího než si z nepřeberné nabídky vybrat takový, který pro vás bude po všech stránkách ten nejlepší. Již 30 let nabízíme bazény nejvyšší světové kvality.

Skimmerové bazény v provedení G2 vyráběné z materiálu ALBISTONE®, vynikají dlouhou životností, stálobarevností a odolností vůči teplotám i chemikáliím. Nikoho proto nepřekvapí, že v tomto segmentu patří k vůbec nejpopulárnějším. Zapuštěné do země, navazující na dlažbu nebo částečně vystupující nad terén se stanou funkční a zároveň elegantní ozdobou vaší zahrady na desítky nadcházejících let. Investice do jejich koupě se totiž z dlouhodobé perspektivy více než vyplatí.
 
ALBISTONE®

Seznamte se s revolučním typem materiálu, vyvinutým špičkovými technology a prověřeným řadou náročných laboratorních testů. ALBISTONE® charakterizuje především vysoká barevná stálost a UV stabilizace, které zaručují, že nebledne ani na prudkém slunci. Jeho maximální odolnost proti mechanickému poškození, stejně jako mrazuvzdornost, mu pomáhají dosáhnout úctyhodné životnosti až 50 let. Vynikající tepelně-izolační vlastnosti a zdravotní nezávadnost, podložená certifikací pro pitnou vodu, dělají z ALBISTONE® super materiál, ideální pro bazény i těch nejnáročnějších klientů.

TECHNOLOGIE

U našich bazénů z materiálu ALBISTONE® nehrozí riziko prasknutí. Jejich spoje se totiž vyznačují až neuvěřitelnou pevností. Skelet je konstruován z desek a rolované pásoviny, které jsou vzájemně spojeny pomocí extrudovaného horkovzdušného svařování. Nové řešení bazénu G2 zajistí pevný a neměnný tvar společně s nižšími náklady na stavební přípravu.

HOUŽEVNATOST MATERIÁLU

Do našich bazénů je skákání povoleno. Minimálně 5x vyšší odolnost proti proražení oproti běžně používanému polypropylenu – i takový je ALBISTONE®.

UV STABILIZACE

Materiál ALBISTONE® je vysoce odolný vůči UV záření. V porovnání s ostatními bazénovými materiály je jeho životnost několikanásobně vyšší.

TEPELNÁ ODOLNOST

U našich bazénů z materiálu ALBISTONE® nehrozí riziko prasknutí. Jejich spoj

Generace: QBIG
Tvar:  Hranatý
Rozměr: 400 x 800 cm
Hloubka: 150 cm
Materiál: ALBISTONE
   
Barva: Světle modrá
Umístění schodů: vlevo
Příprava na protiproud: ne
Světlo: ano, 1x
Trysky: ano
Rozváděč: není součástí balení
Filtrace: není součástí balení
Úprava vody: není součástí balení
Vady: BEZ VADY- neaktuální model 2019

Dotaz na produkt

 
Beru na vědomí zpracování osobních údajů.
* povinné položky
frame-scrollup